czwartek, 24 listopada 2016

Krople dla psa Profi-Lab od Pchełka

Hej ! :)

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kolejnego produktu dla mojego pieska, który otrzymałam w ramach współpracy od Laboratorium Organiczne "LAB".

Firma LABORATORIUM ORGANICZNE istnieje od 1985 roku. Nabierającą coraz większego znaczenia w planach produkcyjnych firmy - grupą wyrobów jest seria preparatów Pchełka. Pod tym logiem prezentowane są różne typy artykułów z branży zoologicznej, przeznaczone szczególnie dla psów i kotów. Są to zarówno preparaty do ochrony (likwidujące pchły, kleszcze), jak i do pielęgnacji (szampony i kondycjonery sierści o różnych właściwościach) czy preparaty wspomagające profilaktykę przeciw ektopasożytom.Krople dla psa, 5 - 15 kg, 2 x 1,5 ml: Wygodny i skuteczny środek do ochrony i pielęgnacji oparty na działaniu olejków eterycznych pochodzenia naturalnego. Przeznaczony dla psów i szczeniąt wszystkich ras, także tych ze skórą i sierścią delikatną i wrażliwą.

Zawarte w składzie kropli naturalne olejki mają bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, tonizujące i łagodzące podrażnienia skóry. Uzupełniające skład witaminy działają odżywczo, a dodatek środka nabłyszczającego nadaje sierści dobry wygląd, ułatwiając rozczesywanie.

Krople po użyciu pozostawiają przyjemny zapach, który dodatkowo nie jest lubiany przez owady, np. pchły. Zniechęca je to do przebywania w pobliżu psa lub w jego sierści.
Sposób użycia: Użycie kropli jest bardzo poste. Trzymając ampułkę pionowo, skrzydełkami nasadki do góry, odłamujemy nasadkę. Następnie po odgarnięciu sierści, aplikujemy zawartość ampułki na skórę karku psa. Dla zapewnienia właściwego efektu ochrony i pielęgnacji zabieg można powtórzyć w odstępie 3-4 tygodni. 

Skład: Naturalne olejki eteryczne,Vitamina E, Emolient, Disiloxane.

Cena: ok. 14 zł/opakowanie (2 sztuki)

Opakowanie kropel zawiera 2 ampułki po 1,5 ml środka do ochrony i pielęgnacji, opartego na działaniu olejków eterycznych pochodzenia naturalnego. Krople mają bardzo prosty i krótki skład, ponieważ zawierają naturalne olejki eteryczne,witaminę E, Emolient, Disiloxane. 

Sposób użycia kropli jest bardzo szybki i łatwy. Odłamujemy nasadkę ampułki, następnie odgarniamy sierść naszego pupila i całą zawartość zawartości aplikujemy na skórę karku psa i gotowe ! Prawda, że proste? Zabieg należy powtórzyć za około 3-4 tygodnie, aby zapewnić właściwą ochronę.  

Krople nie uczuliły mojego pupila, nie spowodowały swędzenia czy podrażnienia skóry. Po aplikacji sierść nabrała lekkiego blasku oraz lepiej się rozczesywała. Krople są na każdą kieszeń, kosztują około 14 zł. Jest to bardzo prosty i szybki sposób na ochronę naszych pupili przed owadami, w szczególności pchłami. 

Zachęcam Was do zapoznania się z całą ofertą Laboratorium Organiczne "LAB"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D