wtorek, 30 czerwca 2015

Nowa współpraca - paczka od Laboratorium Pilomax


Witajcie Kochane !

Ostatnio nawiązałam współpracę z firmą PILOMAX. Bardzo się cieszę na tę współpracę, ponieważ uwielbiam produkty tej firmy, przede wszystkim dzięki ich słynnej masce, którą pewnie każdy zna - a mowa tutaj o masce do włosów WAX.

Wczoraj dotarła do mnie wspomniana paczuszka, byłam strasznie ciekawa co się w niej znajduje ;)


Kilka słów o firmie:

Laboratorium Pilomax jest polską firmą z ugruntowaną, ponad dwudziestoletnią tradycją. U podstaw filozofii firmy leży przekonanie, że jedynie zdrowe włosy mogą być prawdziwie piękne. Zgodnie z tą zasadą firma stale rozwija profesjonalną markę kosmetyków do skutecznej i długotrwałej regeneracji oraz pielęgnacji włosów.

Każdy rodzaj włosów i skóry głowy wymaga szczególnej terapii. Dlatego Laboratorium Pilomax stale poszerza i udoskonala portfolio produktów we współpracy z brytyjskim producentem Richard & Appleby. Receptura kosmetyków Laboratorium Pilomax opiera się na naturalnych składnikach, z wyłączeniem parabenów, SLS i – tam, gdzie to możliwe – SLES. Starannie dobrane aktywne składniki sprawiają, że regeneracja i pielęgnacja przynosi widoczne efekty, nie drażniąc nawet bardzo wrażliwej skóry głowy.

Wprowadzone w 1990 roku na polski rynek pierwsze dermokosmetyki do włosów, popularnie zwane „WAXAMI”, odniosły spektakularny sukces i zyskały wierne grono klientek. Są polecane przez lekarzy, farmaceutów, kosmetologów i fryzjerów.

W 2013 roku Laboratorium Pilomax wprowadziło do aptek nowatorską serię dermokosmetyków do włosów farbowanych, która realizuje koncepcję 3 kroków.

Laboratorium Pilomax stawia, przede wszystkim, na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Zespół firmy Pilomax stanowią lekarze, kosmetolodzy i trycholog. Każdy z kosmetyków jest starannie opracowywany i testowany, a następnie produkowany w zakładach w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie dermokosmetyki Laboratorium Pilomax z serii do włosów zniszczonych (WAX) i do włosów farbowanych jasnych i ciemnych są odpowiedzią na rzeczywiste problemy oraz wyzwania klientów i zostały zaprojektowane na podstawie badań przeprowadzonych wśród polskich konsumentów.
Po otwarciu paczki byłam bardzo miło zaskoczona. Kosmetyki do włosów zapakowane były w prześliczne czerwone opakowanie z zieloną wstążeczką. Aż żal było rozpakowywać ;)

Do przetestowania dostałam aż 5 produktów. Wszystkie kosmetyki schowane były w małym pudełeczku.
W paczuszce znajdowały się 2 zestawy produktów do włosów. 1 zestaw zawierał produkty do regeneracji włosów, natomiast drugi do ich pielęgnacji.Zestaw 1.  3 kroki Regeneracji do włosów farbowanych ciemnych:
- szampon,
- maska,
- odżywka bez spłukiwania
Zestaw 2. 2 kroki Pielęgnacji do włosów farbowanych ciemnych:
- szampon
- odżywkaBardzo dziękuję firmie Laboratorium Pilomax za cudowną paczuszkę i chęć współpracy.

Oczywiście już zabieram się do testowania i niebawem pojawi się recenzja produktów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat firmy Laboratorium Pilomax i jesteście ciekawi, jakie jeszcze kosmetyki posiada w swojej ofercie zachęcam do odwiedzenia strony PILOMAX (klik)

2 komentarze:

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D