poniedziałek, 9 marca 2015

Współpraca naszezoo.com.pl - Laboratoires HERY Soin des Yeux- Żel do czyszczenia oczu

Witajcie Kochani ! :) Dzisiaj przychodzę do Was z krótkim postem, a mianowicie chciałam Wam pokazać, co dzięki uprzejmości sklepu naszezoo będę miała okazję przetestować,a dokładniej mój piesek. 
Pod koniec tamtego tygodnia przyszła do mnie paczuszka, w której znajdował się żel do czyszczenia oczu Laboratoires HERY Soin des Yeux. Bardzo zależało mi właśnie na tym żelu, ponieważ słyszałam i czytałam masę pozytywnych opinii na temat tego produktu, a z racji tego, że mojemu pupilowi zaczęły robić się brzydko wyglądające zażółcenia pod oczkami oraz na brodzie produkt ten był dla mnie priorytetem na liście moich zakupów.Opis producenta: 

Żel do pielęgnacji oczu SOIN DES YEUX opracowany na bazie naturalnych wyciągów roślinnych. Działa przeciwzapalnie, ułatwia usunięcie śpiochów. Pozwala zlikwidować zażółcenia przy oczach (tzw. ślady łez) oraz na brodzie.
Nie zawiera wody utlenionej, nie wysusza i nie niszczy włosa, działa delikatnie dlatego też na widoczne efekty należy poczekać ok. 2 tygodnie.
Jeśli zwierzę ma tendencję do zażółceń problem będzie wracał i tylko stałe używanie żelu SOIN DES YEUX pozwoli definitywnie się z nim uporać.

Sposób użycia:
Szmatkę lub płatek kosmetyczny zwilżyć preparatem i delikatnie przetrzeć sierść w kącikach oczu i pod oczami. Nie należy używać waty, bo łatwo może dostać się do oka i spowodować podrażnienie.

Rady:
• Żel nie wymaga spłukiwania, można go używać nawet dwa razy dziennie. Duże zaschnięte śpiochy należy zwilżyć żelem, odczekać aż zmiękną i dopiero po chwili delikatnie usunąć tak, żeby nie uszkodzić sierści.
• U psów o białej sierści należy go używać codziennie, żeby nie dopuścić po powstania zażółceń pod oczami.
• Przy uporczywych zaciekać trzeba skonsultować się z lekarzem weterynarii, ponieważ przyczyną ich powstawania może być niedrożność kanalików łzowych.Opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.

Opakowanie: 100ml
Cena: 40,13 zł

Mój piesek był tak szczęśliwy, że dostał coś nowego, że zdążył oczywiście przegryźć tubkę żelu ;) Niebawem pojawią się posty z efektem stosowania produktu, więc bądźcie czujni ! ;D

Jeżeli jesteście zainteresowani produktem zapraszam tutaj => KLIK

1 komentarz:

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D