niedziela, 4 grudnia 2016

Stop Insektom Pchełka

Hej !

Dzisiaj kolejny post dla osób posiadających w domu pieski, bowiem pod lupę brany będzie środek do ochrony i pielęgnacji Stop Insektom Pchełka z serii Bio od Laboratorium Organiczne "LAB"


UWAGA UWAGA !!! RAZEM Z LABORATORIUM ORGANICZNE "LAB" SZYKUJEMY DLA WAS SUPER KONKURS !!! OBSERWUJCIE BLOGA, ABY BYŻ NA BIEŻĄCO, SZCZEGÓŁY JUŻ NIEBAWEM ... :)Stop Insektom to wygodny i skuteczny środek do ochrony i pielęgnacji, oparty na działaniu olejków eterycznych pochodzenia naturalnego. Przeznaczony dla psów i szczeniąt wszystkich ras, także tych ze skórą i sierścią delikatną i wrażliwą.

Wchodzące w skład produktu naturalne olejki mają właściwości pielęgnacyjne, tonizujące i łagodzące podrażnienia skóry. Uzupełniające skład witaminy działają odżywczo i regenerująco, a dodatek środka nabłyszczającego nadaje sierści ładny wygląd i połysk. Spray po użyciu pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo nie jest lubiany przez owady, np. pchły. Zniechęca je to do przebywania w pobliżu psa lub w jego sierści.

Cena: ok. 10 zł/120 ml
Stop Insektom to środek przeznaczony do ochrony i pielęgnacji naszego czworonożnego przyjaciela. Znajduje się w 120 ml butelce z atomizerem. Atomizer działa bez zarzutów, nie zacina się, wydobywa odpowiednią ilość produktu bezpośrednio na skórę psa. 

Możemy go stosować zarówno dla szczeniąt jak i dla starszych psów, niezależnie od rasy, w 4 tygodniowych odstępach. Środek jest delikatny, przeznaczony jest dla zwierząt o wrażliwej skórze, także bez obaw można go stosować.  Jest wydajny i nie kosztuje dużo, bo możemy go dostać za około 10 zł. Po zastosowaniu produktu sierść ( w przypadku mojego - włosy) naszego psiaka ma ładny połysk. 

Środek swoim zapachem skutecznie odstrasza owady np. pchły, kleszcze. Ku mojemu zdziwieniu, będąc ostatnio u fryzjerki poinformowała mnie, że zimą psy mogą szybciej złapać pchły niż nam się to wydaje. Zatem warto zaopatrzyć się jak najszybciej w środek odstraszający pchły i zabezpieczyć naszego psiaka przed zbędnymi"nieprzyjaciółmi". Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą oraz do polubienia fanpage Laboratorium Organicznego "LAB". 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D