poniedziałek, 19 grudnia 2016

Obroża insektobójcza dla psa 40 cm Pchełka Profi - Lab


Obroża insektobójcza Pchełka z serii Profi - Lab do zwalczania pcheł i kleszczy przeznaczona dla psów i szczeniąt w wieku powyżej 3 miesięcy. Taśma obroży nasączona środkiem odpornym na działanie wody, elastycznym, nie drażniącym i bezpiecznym w użyciu. Łatwa regulacja długości i wygodne zapięcie typu klik. 

Substancje aktywne obroży nie powodują alergii i podrażnień delikatnej skóry i sierści psa. Działa do 5 miesięcy na pchły i do 4 tygodni na kleszcze.


Wskazania lecznicze:

Zwalcza pchły i kleszcze poprzez:
 • zabijanie i odstraszanie dorosłych pcheł
 • niszczenie jaj pcheł i ich larw
 • przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu w którym znajduje się kot (np. legowisko, dywany itp.)
 • zabijanie i odstraszanie kleszczy
 • zabezpiecza przed ukłuciami komarów

Przeciwwskazania:

Produktu nie należy stosować u szczeniąt w wieku poniżej 3 miesiąca życia oraz suk karmiących. Nie stosować produktu u zwierząt chorych lub ze zmianami skórnymi.
Sposób użycia:

Dopasować długość obroży do obwodu szyi psa za pomocą klamerki i zapiąć spinkę. Obroża działa od momentu założenia w czasie do 5 miesięcy na pchły i do 2 miesięcy na kleszcze. Zużytą obrożę wyrzucić do śmieci razem z opakowaniem. Wielkość opakowania 1 obroża o długości do 40 cm.


Cena: około 12 zł / opakowanie


Moja opinia: Obroża znajduje się w solidnym, kartonowym opakowaniu, na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Po wyciągnięciu obroży czuć dość intensywny zapach, jednak z dnia na dzień jest on coraz mniej wyczuwalny. Zapach w żaden sposób nie jest drażniący dla psa czy człowieka. Taśma obroży nasączona jest środkiem odpornym na działanie wody, elastycznym i bezpiecznym w użyciu. 

Obroża jest bardzo łatwa w zakładaniu, wystarczy dopasować długość obroży do obwodu szyi psa za pomocą klamerki, zapiąć spinkę i gotowe ! Jest w ładnym, granatowym kolorze, bardzo ładnie się prezentuje, wygląda bardziej jak ozdoba niż jak obroża insektobójcza i za to duży plus ! :) Obroża skutecznie zwalcza pchły i kleszcze poprzez: zabijanie i odstraszanie dorosłych pcheł, niszczenie jaj pcheł i ich larw, przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu w którym znajduje się kot, zabijanie i odstraszanie kleszczy, zabezpiecza przed ukłuciami komarów. Cena jest bardzo niska, a zabezpiecza naszego pupila aż do 5 miesięcy przed pchłami oraz do 4 tygodni przed kleszczami. 


Zachęcam Was do wejścia na stronę internetową www.lab.org.pl

2 komentarze:

 1. Moim pupilom takie obroże nic nie dają wiec używamy kropelek na sierść.
  oczamipsa365.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie napisane pozdrawiamy :) http://zuziacami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D