środa, 12 listopada 2014

FITMIN - karma dla psów

Witajcie ! Dzisiaj dość nietypowo na moim blogu, bo o ... karmie dla psa :)
Postanowiłam troszkę poszerzyć tematykę mojego bloga o kilka ciekawych tematów, więc mam nadzieję, że zmiana wyjdzie na plus :)

Chciałam Wam zaprezentować karmę, która przyszła do mnie dzisiaj pocztą i mam okazję wypróbowania, a raczej mój pies aż 4 paczuszek z jedzeniem.
Aby otrzymać darmową próbkę jedzenia dla psa wystarczy wejść na fanpage na Facebook'u KLIK i rozwiązać quiz, dzięki któremu będziecie mogli dowiedzieć się jakim typem jest Wasz piesek :) Mój to - MAŁY GRYZAK !;DO FITMIN: Karmy Fitmin dostosowane są do wieku i rozmiaru psa. Zawierają mięso, białka pochodzenia zwierzęcego, prebiotyki i przeciwutleniacze, co korzystnie wpływa na układ odpornościowy naszego pupila. Nowoczesne sposoby produkcji to doskonała jakość przy długim okresie daty do spożycia. Opakowanie karmy zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i użyteczności – uchwyt do przenoszenia i zapięcie strunowe pozwalają na przechowywanie karmy w pierwotnym opakowaniu i dłuższe zachowanie świeżości.Oczywiście zaraz po rozpakowaniu paczki dałam do spróbowania Pestce jedzonko i była zachwycona, jadła aż jej się uszy trzęsły ;p A trzeba zaznaczyć, że jest dość wybrednym pieskiem, na dodatek na wiele pokarmów ma uczulenie.

Jak dostać próbkę? Wystarczy rozwiązać quiz, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Waszego pieska, podać dane do wysyłki i czekać na próbkę. Nic za to nie płacimy, nie ma żadnych haczyków. Wysyłka jest całkowicie darmowa.


A Wy jaką karmę podajecie swoim pupilom ? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D