poniedziałek, 14 września 2015

Nowa współpraca - ogromna paczka od Pumice.pl


Cześć Wszystkim !

Wracam do Was po raz kolejny po krótkiej przerwie spowodowanej znowu ... wyjazdem :) No cóż, nazbierało się ich dość trochę w tym roku.

Ale nie o wyjazdach dzisiejszy post, więc przejdźmy do rzeczy. Pod moją nieobecność w domu przyszła do mnie paczka od firmy I.M.P.A (Pumice.plz dość sporą zawartością pumeksów do pięt o różnych kształtach oraz z tajemniczą buteleczką, zawierającą różowy proszek do peelingu ciała.


I.M.P.A. jest największym producentem pumeksu kosmetycznego w Polsce i jednym z liderów rynku światowego.

Dzięki doskonałej jakości produktów, elastycznej obsłudze i indywidualnym podejściu do klienta nasze produkty cieszą się popularnością i zaufaniem w ponad 35 krajach świata.


Trochę informacji o firmie:

Misja
Naszym celem jest dostarczenie klientom wyjątkowych produktów, wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, za rozsądną i akceptowalną cenę.

Produkt
Nasz PUMEKS produkowany jest ze spienianego poliuretanu. Używamy surowców najwyższej jakości dostarczanych przez naszych długoletnich dostawców.

Know - How
Dzięki ponad 30-letniemu know - how, doświadczeń i prób stworzyliśmy PUMEKS, który jest doskonałą kombinacją twardości, elastyczności i ścierności oferującą wyjątkowe właściwości użytkowe.

Jakość
Wysoką jakość naszych produktów można rozpoznać przez jednolitą, homogeniczna strukturę naszego PUMEKSU. Nie ma w niej dziurek, ubytków, łezek, czy też innych nieregularności struktury. Dlatego nasze produkty oferują jednakowe właściwości użytkowe na całej powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej strukturze.


Co więcej, CAŁA nasza załoga pracuje w oddziale kontroli jakości, kreując środowisko nie tolerujące błędów.

Badania i Rozwój
W naszym programie badań i rozwoju bierze udział ponad 30 osób, które każdego dnia używają nasze produkty i informują nas o swoich doświadczeniach. 


Na potwierdzenie naszych słów posiadamy atest Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający braku zagrożenia dla zdrowia związanego z używaniem naszych produktów. 

Najważniejsze jest jednak satysfakcja naszych klientów. A ci nie mają żadnych zastrzeżeń do jakości naszych produktów.Jak widzicie zawartość paczki jest naprawdę oszałamiająca. Teraz zabieram się za testowanie zarówno pumeksów, jak i peelingu w proszku (oczywiście nie sama, pomoże mi w tym kilka osób- sama z taką ilością nie dałabym rady ;p ).

Marka I.M.P.A posiada w swojej ofercie naprawdę ogromną ilość różnego rodzaju pumeksów. Z pewnością każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie. 
Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą katalogową TUTAJ.

A marce I.M.P.A. dziękuję za bardzo miłą paczkę :)


3 komentarze:

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D