czwartek, 2 stycznia 2014

Nowe miejsce dla blogerów tych piszących i czytających !


Hej!
Zazwyczaj nie piszę postów na tego typu tematy, ale z racji tego, iż powstał nowy, ciekawy, dobrze zapowiadający się katalog blogów o nazwie BLOZU , postanowiłam dodać o nim krótką notkę ;)Blozu - jest to katalog blogów, który zawiera blogi z dziedzin kosmetyki, mody, zdrowia, żywienia oraz sportu. Dzięki niemu szybko i łatwo odnajdziemy blog o tematyce, która na interesuje ale również znajdziemy osoby blogujące w naszej okolicy. Dzięki Blozu istnieje również możliwość, iż przedsiębiorcy zainteresują się naszym blogiem i zaproponują nam współpracę.
Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilkę. Należy również dodać, iż jest całkowicie bezpłatna ! ;d Katalog blogów jest bardzo przejrzysty i wygodny, przeglądając go widzimy miniaturę, opis i ocenę strony. Pozwala to nam zaoszczędzić czas na przeglądaniu blogów, których tematyka nas nie interesuje. Katalog jest do wglądu również przez osoby nie zalogowane, co zwiększa szanse na nowego czytelnika naszego bloga.Rejestracja na tym portalu pomoże nam napewno rozreklamować swojego bloga i trafić do większego grona ludzi, dlatego zachęcam do logowania się i przeglądania już dodanych blogów ;)

1 komentarz:

  1. Dzięki za informacje. Prowadzisz bardzo ładny i ciekawy blog z rzetelnymi recenzjami kosmetyków. Ja zamierzam dopiero założyć blog jak to zrobię to Cię zaobserwuję:))

    OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Daj znać - odwdzięczę się tym samym ! :D